oynayarak öğrenme

NEDEN LALE BAHÇESİ ANAOKULU?

Modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı ve her türlü fiziksel,teknolojik altyapıya sahip, çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binamızda, yuva sıcaklığı ve ilgisi ile yarınlarımızı eğitiyoruz. Çocuk sağlığı ve psikolojisine uygun antibakteriyel ortamda, gıda mühendisi ve diyetisyenler tarafından hazırlanan beslenme programları ve güler yüzlü personelimiz ile kültürüne, milli ve manevi değerlerine bağlı, ufku açık, yaşayarak öğrenen bir nesil yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
 
Alanında Uzman Eğitmenler
Alanında uzman kadromuz çocuklarımızın gelişim dönemlerine uygun programlarla gelişimlerini birebir takip etmektedir. 
 
Eğlenceli Branşlar
Çocuklarımızın gelişimlerini en iyi şekilde destekleyecek branş derslerimizle akademik eğitim yelpazemizi genişletiyor, farklı eğitim fırsatlarımızı çocuklarımıza sunuyoruz.  
 
Birebir Eğitim
Eğitimde bireysel farklılıklar vardır ilkesinden yola çıkarak çocuklarımızın gelişimlerini birebir olarak takip ediyoruz.  
 
Heyecanlı Etkinlikler
Bir birinden güzel ve heyecanlı eğitici etkinliklerle hem eğlenip hem de öğreniyoruz. Siz de bize katılabilirsiniz.  
 
Nefis Yemekler
Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı öğrencilerimizin damak zevkine uygun olarak ve hijyenik şartlarda hazırlanır. Öğrencilerin gelişim süreçlerine göre hazırlanmış, sofra kültürümüzle zenginleştirilmiş yemekler, temiz ve sağlıklı bir ortama sahip yemekhanemizde öğrencilerimizin hizmetine sunulur. Kırmızı et ürünleri güvenilir şekilde helal kesim olarak hazırlanır; beyaz et ürünlerinde de Akdeniz Toros ürünleri tercih edilmektedir.